conti_htd34746
conti_htd34746_2
conti_htd34746
conti_htd34746_2
CONTI HTD 474 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD34746
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 474
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 474 mm
  • Aantal tanden: 158
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817013987
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD34746
Lengte
474
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
474 mm