conti_htd54259
conti_htd54259_2
conti_htd54259
conti_htd54259_2
CONTI HTD 425 5M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD54259
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 425
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 425 mm
  • Aantal tanden: 85
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858898557
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD54259
Lengte
425
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
425 mm