conti_htd143850170cxa
conti_htd143850170cxa_2
conti_htd143850170cxa
conti_htd143850170cxa_2
CONTI HTD 3850 14M 170 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD143850170CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 3850
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 3850 mm
  • Aantal tanden: 275
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044462
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD143850170CXA
Lengte
3850
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
3850 mm