conti_htd335715
conti_htd335715_2
conti_htd335715
conti_htd335715_2
CONTI HTD 357 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD335715
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 357
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 357 mm
  • Aantal tanden: 119
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD335715
Lengte
357
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Nominale lengte
357 mm