conti_htd14350040cxp
conti_htd14350040cxp_2
conti_htd14350040cxp
conti_htd14350040cxp_2
CONTI HTD 3500 14M 40 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14350040CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 3500
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 3500 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858042899
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14350040CXP
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
3500 mm