conti_htd14336085cxp
conti_htd14336085cxp_2
conti_htd14336085cxp
conti_htd14336085cxp_2
CONTI HTD 3360 14M 85 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD14336085CXP
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 3360
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 3360 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817054133
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD14336085CXP
Steek
14 mm
Breedte
85 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
3360 mm