conti_htd142450170
conti_htd142450170_2
conti_htd142450170
conti_htd142450170_2
CONTI HTD 2450 14M 170 Conti Synchrobelt tandriem - HTD142450170
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2450
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 2450 mm
  • Aantal tanden: 175
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858893668
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD142450170
Lengte
2450
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
2450 mm