conti_htd533525
conti_htd533525_2
conti_htd533525
conti_htd533525_2
CONTI HTD 335 5M 25 Conti Synchrobelt tandriem - HTD533525
 29,12 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 09/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 09/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 335
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 335 mm
  • Aantal tanden: 67
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD533525
Lengte
335
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
335 mm