conti_htd33189
conti_htd33189_2
conti_htd33189
conti_htd33189_2
CONTI HTD 318 3M 9 Conti Synchrobelt tandriem - HTD33189
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 318
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 318 mm
  • Aantal tanden: 106
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858898526
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD33189
Lengte
318
Steek
3 mm
Breedte
9 mm
Nominale lengte
318 mm