conti_htd530025
conti_htd530025_2
conti_htd530025
conti_htd530025_2
CONTI HTD 300 5M 25 Conti Synchrobelt tandriem - HTD530025
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 300
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 300 mm
  • Aantal tanden: 60
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858895068
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD530025
Lengte
300
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
300 mm