conti_htd32556
conti_htd32556_2
conti_htd32556
conti_htd32556_2
CONTI HTD 255 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD32556
 9,56 incl. BTW
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 255
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 255 mm
  • Aantal tanden: 85
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892395
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD32556
Lengte
255
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
255 mm