conti_htd142100170cxa
conti_htd142100170cxa_2
conti_htd142100170cxa
conti_htd142100170cxa_2
CONTI HTD 2100 14M 170 CXA Conti Synchroforce CXA tandriem - HTD142100170CXA
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 2100
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXA
  • Nominale lengte: 2100 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817044011
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD142100170CXA
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXA
Nominale lengte
2100 mm