conti_xpb2800bp
conti_xpb2800bp_2
conti_xpb2800bp
conti_xpb2800bp_2
CONTI XPB2800BP conti v fo v-riem 2800 x 16,3 mm zwart
  • Lengte: 2800
  • Breedte: 16,3 mm
  • Richtlengte Ld: 2800 mm
  • Binnenlengte Li: 2740 mm
  • Materiaal (koord): PE
  • Productlijn: CONTI V FO
  • RMA: 5VX1105
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817716314
  • Artikelnummer leverancier: CONTI XPB2800BP
Lengte
2800
Breedte
16,3 mm
Richtlengte ld
2800 mm
Binnenlengte li
2740 mm