conti_htd317715
conti_htd317715_2
conti_htd317715
conti_htd317715_2
CONTI HTD 177 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD317715
 16,73 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 05/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 32.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 05/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 177
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 177 mm
  • Aantal tanden: 59
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817012324
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD317715
Lengte
177
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
177 mm