conti_htd315696
conti_htd315696_2
conti_htd315696
conti_htd315696_2
CONTI HTD 1569 3M 6 Conti Synchrobelt tandriem - HTD315696
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1569
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1569 mm
  • Aantal tanden: 523
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4010858892746
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD315696
Lengte
1569
Steek
3 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1569 mm