conti_htd3156915
conti_htd3156915_2
conti_htd3156915
conti_htd3156915_2
CONTI HTD 1569 3M 15 Conti Synchrobelt tandriem - HTD3156915
Productomschrijving:
  • Tandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1569
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROBELT
  • Nominale lengte: 1569 mm
  • Aantal tanden: 523
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD3156915
Lengte
1569
Steek
3 mm
Breedte
15 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROBELT
Nominale lengte
1569 mm