conti_htd8152030cxp
conti_htd8152030cxp_2
conti_htd8152030cxp
conti_htd8152030cxp_2
CONTI HTD 1520 8M 30 CXP Conti Synchroforce CXP tandriem - HTD8152030CXP
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • High performance-tandriem voor hoge snelheden
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1520
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFORCE CXP
  • Nominale lengte: 1520 mm
  • Aantal tanden: 190
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817052689
  • Artikelnummer leverancier: CONTI HTD8152030CXP
Lengte
1520
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFORCE CXP
Nominale lengte
1520 mm