conti_dstd8100050cxp
conti_dstd8100050cxp_2
conti_dstd8100050cxp
conti_dstd8100050cxp_2
CONTI DSTD 1000 DS8M 50 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DSTD8100050CXP
 836,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 1000
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 125
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DSTD8100050CXP
Lengte
1000
Steek
8 mm
Breedte
50 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
1000 mm