conti_dstd878420cxp
conti_dstd878420cxp_2
conti_dstd878420cxp
conti_dstd878420cxp_2
CONTI DSTD 784 DS8M 20 CXP Conti Synchrotwin CXP tandriem - DSTD878420CXP
 281,98 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 08/06/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 66.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 08/06/2026
Productomschrijving:
  • High performance-dubbele tandriem voor hoge toerentallen
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Elektrisch geleidend volgens ISO 9563
  • Lengte: 784
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN CXP
  • Nominale lengte: 784 mm
  • Aantal tanden: 98
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DSTD878420CXP
Lengte
784
Steek
8 mm
Breedte
20 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN CXP
Nominale lengte
784 mm