conti_dhtd589015
conti_dhtd589015_2
conti_dhtd589015
conti_dhtd589015_2
CONTI DHTD 890 D5M 15 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD589015
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 890
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 15 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 890 mm
  • Aantal tanden: 178
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD589015
Lengte
890
Steek
5 mm
Breedte
15 mm
Nominale lengte
890 mm