conti_dhtd888085
conti_dhtd888085_2
conti_dhtd888085
conti_dhtd888085_2
CONTI DHTD 880 D8M 85 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD888085
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 880
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 85 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 880 mm
  • Aantal tanden: 110
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD888085
Lengte
880
Steek
8 mm
Breedte
85 mm
Nominale lengte
880 mm