conti_dhtd570025
conti_dhtd570025_2
conti_dhtd570025
conti_dhtd570025_2
CONTI DHTD 700 D5M 25 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD570025
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 700
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 700 mm
  • Aantal tanden: 140
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD570025
Lengte
700
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
700 mm