conti_dhtd56159
conti_dhtd56159_2
conti_dhtd56159
conti_dhtd56159_2
CONTI DHTD 615 D5M 9 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD56159
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Beperkt oliebestendig
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 615
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 9 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 615 mm
  • Aantal tanden: 123
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD56159
Lengte
615
Steek
5 mm
Breedte
9 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
615 mm