conti_dhtd14231040
conti_dhtd14231040_2
conti_dhtd14231040
conti_dhtd14231040_2
CONTI DHTD 2310 D14M 40 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD14231040
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 2310
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 40 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 2310 mm
  • Aantal tanden: 165
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD14231040
Lengte
2310
Steek
14 mm
Breedte
40 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
2310 mm