conti_dhtd141890170
conti_dhtd141890170_2
conti_dhtd141890170
conti_dhtd141890170_2
CONTI DHTD 1890 D14M 170 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD141890170
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1890
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1890 mm
  • Aantal tanden: 135
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD141890170
Lengte
1890
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1890 mm