conti_dhtd141610170
conti_dhtd141610170_2
conti_dhtd141610170
conti_dhtd141610170_2
CONTI DHTD 1610 D14M 170 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD141610170
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1610
  • Steek: 14 mm
  • Breedte: 170 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1610 mm
  • Aantal tanden: 115
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD141610170
Lengte
1610
Steek
14 mm
Breedte
170 mm
Nominale lengte
1610 mm