conti_dhtd8144030
conti_dhtd8144030_2
conti_dhtd8144030
conti_dhtd8144030_2
CONTI DHTD 1440 D8M 30 Conti Synchrotwin tandriem - DHTD8144030
Productomschrijving:
  • Dubbele tandriem voor compacte aandrijvingen met tegenloop
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -20 °C tot +100 °C
  • Lengte: 1440
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 30 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROTWIN
  • Nominale lengte: 1440 mm
  • Aantal tanden: 180
  • EAN:
  • Artikelnummer leverancier: CONTI DHTD8144030
Lengte
1440
Steek
8 mm
Breedte
30 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROTWIN
Nominale lengte
1440 mm