conti_ctd8320021scc
conti_ctd8320021scc_2
conti_ctd8320021scc
conti_ctd8320021scc_2
CONTI CTD 8M 3200 21 C10/11 S+Z Conti Synchrochain carbon tandriem - CTD8320021SCC
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
Eigenschappen:
  • Temperatuurbestendig toepassingsspecifiek van -55 °C tot +80 °C
  • Verhoogde prestatie
  • Stabiele lengte tijdens de hele levensduur
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën
  • Vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Ozonbestendig
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 3200
  • Steek: 8 mm
  • Breedte: 21 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
  • Nominale lengte: 3200 mm
  • Aantal tanden: 400
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817286473
  • Artikelnummer leverancier: CONTI CTD8320021SCC
Lengte
3200
Steek
8 mm
Breedte
21 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROCHAIN CARBON
Nominale lengte
3200 mm