conti_at520006gen3
CONTI AT520006GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 2000 x 6 mm rood
 67,20 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 58.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 2000
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 6 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 2000 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817321877
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT520006GEN3
Steek
5 mm
Breedte
6 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
2000 mm