conti_at592020
CONTI AT5 920 20 Conti Synchroflex tandriem - AT592020
 70,85 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Lengte: 920
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 920 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817116510
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT592020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
920 mm