conti_at572032
CONTI AT5 720 32 Conti Synchroflex tandriem - AT572032
 91,39 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 9.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 720
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 32 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 720 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817108195
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT572032
Steek
5 mm
Breedte
32 mm
Nominale lengte
720 mm