conti_at566020
CONTI AT5 660 20 Conti Synchroflex tandriem - AT566020
 23,01 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 15.
  • Lengte: 660
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 660 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817106993
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT566020
Steek
5 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
660 mm