conti_at561016
CONTI AT5 610 16 Conti Synchroflex tandriem - AT561016
 42,66 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Lengte: 610
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 610 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817110341
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT561016
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
610 mm