conti_at552516
CONTI AT5 525 16 Conti Synchroflex tandriem - AT552516
 36,84 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 23/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 18.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 23/05/2026
  • Lengte: 525
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 16 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 525 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817106368
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT552516
Steek
5 mm
Breedte
16 mm
Nominale lengte
525 mm