conti_at545525
CONTI AT5 455 25 Conti Synchroflex tandriem - AT545525
 49,72 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 18/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 18/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Geschikt voor tegenbuiging / rugspanrollen
  • Onderhoudsvrij
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 455
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 455 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817107501
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT545525
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
455 mm