conti_at320125gen3
CONTI AT320125GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 201 x 25 mm rood
 61,69 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 201
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 201 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817103862
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT320125GEN3
Steek
3 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
201 mm