conti_at545525gen3
CONTI AT545525GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 455 x 25 mm rood
 62,15 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Lengte: 455
  • Steek: 5 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 455 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817102568
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT545525GEN3
Steek
5 mm
Breedte
25 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
455 mm