conti_at3101110gen3
CONTI AT3101110GEN3 conti synchroflex gen 3 tandriem 1011 x 10 mm rood
 70,66 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 16.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 1011
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 10 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
  • Nominale lengte: 1011 mm
  • Aantal tanden: 337
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817101356
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT3101110GEN3
Lengte
1011
Steek
3 mm
Breedte
10 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX GEN 3
Nominale lengte
1011 mm