conti_at326725
CONTI AT3 267 25 Conti Synchroflex tandriem - AT326725
 50,41 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 8.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Lengte: 267
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 25 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 267 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817114431
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT326725
Steek
3 mm
Breedte
25 mm
Nominale lengte
267 mm