conti_at315012
CONTI AT3 150 12 Conti Synchroflex tandriem - AT315012
 26,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 15/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 12.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 15/05/2026
  • Lengte: 150
  • Steek: 3 mm
  • Breedte: 12 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 150 mm
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817114158
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT315012
Steek
3 mm
Breedte
12 mm
Nominale lengte
150 mm