conti_at201500100
CONTI AT20 1500 100 Conti Synchroflex tandriem - AT201500100
 836,29 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 2.
Productomschrijving:
  • Polyurethaantandriem voor het onderste en middelste vermogensbereik
Eigenschappen:
  • Constante lengte
  • Geluidsarm
  • Slijtvast en zeer flexibel
  • Bestendig tegen eenvoudige oliën, vetten en benzine
  • Beperkt bestendig tegen zuren en logen
  • Siliconevrije grondstoffen en productie
  • Tropenbestendig
  • Verouderingsbestendig
  • Lengte: 1500
  • Steek: 20 mm
  • Breedte: 100 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1500 mm
  • Aantal tanden: 75
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817215046
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT201500100
Lengte
1500
Steek
20 mm
Breedte
100 mm
Productlijn
CONTI SYNCHROFLEX
Nominale lengte
1500 mm