conti_at10130050
CONTI AT10 1300 50 Conti Synchroflex tandriem - AT10130050
 271,62 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 4.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1300
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 50 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1300 mm
  • Aantal tanden: 130
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817123150
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10130050
Lengte
1300
Steek
10 mm
Breedte
50 mm
Nominale lengte
1300 mm