conti_at10100020
CONTI AT10 1000 20 Conti Synchroflex tandriem - AT10100020
 99,63 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 16/05/2026
stuk
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 10.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 16/05/2026
  • Lengte: 1000
  • Steek: 10 mm
  • Breedte: 20 mm
  • Productlijn: CONTI SYNCHROFLEX
  • Nominale lengte: 1000 mm
  • Aantal tanden: 100
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CONTI
  • EAN: 4051817122221
  • Artikelnummer leverancier: CONTI AT10100020
Lengte
1000
Steek
10 mm
Breedte
20 mm
Nominale lengte
1000 mm