carat_ca11530000
CARAT CA11530000 CA Premium diamantschijf voor baksteen 115 x 22,2mm
Productomschrijving:
  • Baksteen / asfalt premium, type ca
  • Voor het zagen in zachte abrasieve steensoorten zoals snelbouwstenen
  • Ideaal om sleuven te maken in muren
  • Optimale bescherming tegen onderslijtage van het stamblad:
  • Enkele schuin geplaatste beschermsegmenten
  • Stamblad is gemaakt van harder staal
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter (schijf): 115 mm
  • Maat aansluiting (schijf): 22,2 mm
  • Type aansluiting (schijf): Asgat
  • Toepassing schijf: Snijden
  • Voor materiaal: Baksteen
  • Reeks: PREMIUM
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: CARAT
  • EAN: 8714452071014
  • Artikelnummer leverancier: CARAT CA11530000
Diameter (schijf)
115 mm
Maat aansluiting (schijf)
22,2 mm
Type aansluiting (schijf)
Asgat
Toepassing schijf
Snijden
Voor materiaal
Baksteen
Reeks
PREMIUM
Diameter
115 mm
Asgat
22.23 mm
Segmenthoogte
10 mm