BOSCH 2609255120 plaatboor cV 5-20x71mm
 9,80 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 26/05/2026
blister
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 26/05/2026
  • Bezorging door DHL
Leveringsomvang
  • PLAATBOOR CV 5-20X71MM (1)
Productomschrijving
  • BOREN MP (PLAATBOOR CV 5-20X71MM (1))
  • Traploos boren in dun plaatmetaal
  • Gemaakt van chroom-vanadium
Voordelen
  • Bosch Plaatboren CV
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Diameter: 5 - 20 mm
  • Type boor: Plaatboor
  • Totale lengte: 71 mm
  • Maat schacht: 8 mm
  • Type schacht: Cilindrisch
  • Materiaal (boor): Chroom-vanadiumstaal
  • Aantal snijkanten: 2 ea
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BOSCH
  • EAN: 3165140383066
  • Artikelnummer leverancier: BOSCH 2609255120
Diameter
5 - 20 mm
Type boor
Plaatboor
Totale lengte
71 mm
Maat schacht
8 mm