bahco_be64350ch
BAHCO BE64350CH vervangende ketting 350 mm
Productomschrijving:
  • Kettingoliefiltersleutel
Kenmerken:
  • Universele kettingoliefiltersleutel
  • PVC-hendel voor comfortabeler grip
  • Kan in alle richtingen worden gebruikt
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Diameterbereik
  • BE64350: 60 - 105 mm
  • BE64520: 60 - 160 mm
  • Kettingen zijn leverbaar als reserveonderdelen [Ref. BE64350CH en BE64520CH]
  • Retailverpakking
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 350 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
Lengte
350 mm
Afmeting verpakking
20 x 50 x 75 mm
Lengte verpakking mm
75 mm
Doorsnede mm
60-105 mm
Breedte verpakking mm
50 mm
Totale lengte mm
350 mm
Hoogte verpakking mm
20 mm