bahco_7809torx_t60
bahco_7809torx_t60_2
bahco_7809torx_t60_3
bahco_7809torx_t60
bahco_7809torx_t60_2
bahco_7809torx_t60_3
BAHCO 7809TORX-T60 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting Torx T60
Productomschrijving:
  • Schroevendraaierdopsleutels met 1/2" vierkantsaansluiting voor TORX schroeven
Kenmerken:
  • Gekartelde schacht voor met de vinger aandraaien
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving of aangedreven gereedschap
  • Hooggepolijste afwerking
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • SB: retailverpakking op een kunststof informatiekaart
  • Normen: ISO 1174 en DIN 3120
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 60 mm
  • Type aandrijfprofiel (bit): Torx
  • Dikte blad: Niet van toepassing
  • Maat aansluitprofiel: 1/2"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: T60
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 60
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151811815
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7809TORX-T60
Lengte
60 mm
Type aandrijfprofiel (bit)
Torx
Dikte blad
Niet van toepassing
Maat aansluitprofiel
1/2"
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Bitkop
T60
Maat aandrijfprofiel (bit)
60
Werk lengte mm
23 mm
Gewicht g
120 g
Dop aandrijving mm (d)
22 mm
Lengte mm (l)
60 mm