bahco_7809m_8_120
bahco_7809m_8_120_2
bahco_7809m_8_120_3
bahco_7809m_8_120
bahco_7809m_8_120_2
bahco_7809m_8_120_3
BAHCO 7809M-8-120 schroevendraaierdopsleutel 1/2" vierkantaansluiting lang zeskant 8 mm 120 mm
  • Lengte: 120 mm
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 8 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 8 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314151830984
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7809M-8-120
Lengte
120 mm
Bitkop
HEX 8 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
8 mm
Werk lengte mm
83 mm
Dop aandrijving mm (d)
22 mm
Gewicht oz
4,4 oz
Lengte mm (l)
120 mm
Zeskant afmeting mm
8 mm