bahco_7409bh_10
bahco_7409bh_10_2
bahco_7409bh_10_3
bahco_7409bh_10_4
bahco_7409bh_10
bahco_7409bh_10_2
bahco_7409bh_10_3
bahco_7409bh_10_4
BAHCO 7409BH-10 schroevendraaierdopsleutel 3/8" vierkantaansluiting lang met kogelkop 10 mm
Productomschrijving:
  • 3/8" vierkantsaansluiting met kogelkop, voor zeskantschroeven
Kenmerken:
  • Gekartelde schacht voor met de vinger aandraaien
  • Niet geschikt voor machinale aandrijving of aangedreven gereedschap
  • Hooggepolijste afwerking
  • Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
  • Beter toegang tot bevestiging dan standaardzeskant, dankzij kogelkop
  • Normen: ISO 1174 en DIN 3120
Belangrijkste eigenschappen volgens onze expert
  • Lengte: 95 mm
  • Type aandrijfprofiel (bit): Zeskant
  • Dikte blad: Niet van toepassing
  • Maat aansluitprofiel: 3/8"
  • VDE gekeurd: Nee
  • Met veiligheidskleurcode 1000V: Niet van toepassing
  • Bitkop: HEX 10 mm
  • Maat aandrijfprofiel (bit): 10 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: BAHCO
  • EAN: 7314153002112
  • Artikelnummer leverancier: BAHCO 7409BH-10
Lengte
95 mm
Type aandrijfprofiel (bit)
Zeskant
Dikte blad
Niet van toepassing
Maat aansluitprofiel
3/8"
Vde gekeurd
Nee
Met veiligheidskleurcode 1000v
Niet van toepassing
Bitkop
HEX 10 mm
Maat aandrijfprofiel (bit)
10 mm
Werk lengte mm
65,5 mm
Dop breedte mm (d)
19 mm
Gewicht oz
2,1 oz
Lengte mm (l)
95.5 mm
Zeskant afmeting mm
10 mm