as_ar40a2x10ft
as_ar40a2x10ft_2
as_ar40a2x10ft
as_ar40a2x10ft_2
A&S AR40A2X10FT duplex ketting 1/2" (40a-2)
 121,60 incl. BTW
Op bestelling: bezorgd vanaf 03/06/2026
meter
De minimum bestelhoeveelheid voor dit product is 3.
  • Vóór 20:00 u. besteld, bezorgd vanaf 03/06/2026
  • Gratis verzonden
  • Bezorging door DHL
Productomschrijving:
  • Verkrijgbaar in maten met een steek variërend van 4 mm tot 2,5 inch
  • Steek: 1/2 inch; 12,7 mm
  • Gewicht (kg/m): 1,2 kg/m
  • Productlijn: Renold A&S
  • Type (ISO/ANSI): 40A-2
  • Hoogte: 2,1
  • Binnenbreedte: 7,85 mm
  • Uitvoering (ketting): Duplex
  • Breeksterkte: 27800 N
  • Lengte (pen): 30,8 mm
  • Diameter (pen): 3,97 mm
  • Dikte (buitenplaat): 1,55 mm
  • Dikte (binnenplaat): 1,55 mm
  • Plaathoogte: 11,2 mm
  • Diameter (rol): 7,92 mm
Specificaties / Alle eigenschappen
  • Merk: A&S
  • EAN: 4042279004040
  • Artikelnummer leverancier: A&S AR40A2X10FT
Steek
1/2 inch; 12,7 mm
Gewicht (kg/m)
1,2 kg/m
Type (iso/ansi)
40A-2
Binnenbreedte
7,85 mm
Uitvoering (ketting)
Duplex
Breeksterkte
27800 N
Lengte (pen)
30,8 mm
Diameter (pen)
3,97 mm
Dikte (buitenplaat)
1,55 mm
Dikte (binnenplaat)
1,55 mm
Plaathoogte
11,2 mm
Diameter (rol)
7,92 mm